INTERNATIONAL CULTURAL and EDUCATIONAL AGENCY
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення найкращого досвіду на сайті.
Добре, не показувати знову
Close
Ridley College
МІЖНАРОДНА ПРИВАТНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА
Пропоновані програми навчання: старша школа (9−12 класи), програми підвищеної складності Advanced Placement і International Baccalaureate (IB) для вступників до вузів, підготовка з англійської мови як іноземної (ESL). Ridley College — одна з кращих традиційних приватних шкіл Канади, була заснована в 1889 році групою священиків англіканської церкви для навчання хлопчиків і називалася Bishop Ridley College. З 1973 року Ridley College стала школою спільного навчання.

З моменту заснування в школі надавали особливого значення загальнолюдських цінностей. Ridley College відома своїм почуттям єдності, яке пов'язує її студентів, викладацький склад і випускників. Ridley College знаходиться в місті St. Catharines провінції Онтаріо в центральній частині Канади, всього в 20 милях (32 км) від знаменитого Ніагарського водоспаду.

Метою школи є розкриття таланту в кожному з її учнів, виховання незалежності і впевненості в своїх силах. За період навчання в середній школі з 9 по 12 клас студент повинен набрати 30 кредитів з предметів, 18 з яких є обов'язковими, а 12 обираються за бажанням. Крім того, для отримання диплома про закінчення школи, студент повинен буде провести не менше 40 годин, приймаючи участь у громадській або благодійній діяльності, яку організовує школа.
1889

Рік заснувания
Розташування

м St. Catharines, провінція Онтаріо
636

Загальна кількість учнів
197 з 31 країни світу

Кількість іноземних студентів (31% від загальної кількості учнів)
Для студентів, які планують вступати до університетів, Ridley College пропонує
поглиблену програму вивчення предметів Advanced Placement (АР Courses). Студент може вибрати предмети, необхідні для вступу до університету, і навчатися за програмою
підвищеної складності. Після закінчення курсу здаються іспити, на підставі яких студенти зараховуються до вищих навчальних закладів Канади та США.
12

Кількість російськомовних студентів
1/9

Співвідношення викладачів і учнів
з 10 років

Вік зарахування іноземних учнів
17 людина

Середня кількість учнів у класі
Предмети, обов'язкові для вивчення з 9 по 12 класи
Англійська мова
Математика
Природні науки (хімія, біологія)
Iсторія і географія Канади
Мистецтво (образотворче мистецтво, театр, музика)
Фізичне виховання
Французька мова
Для іноземних студентів школа пропонує програму вивчення англійської мови як іноземної (ESL — English as a Secondary Language).
Крім цього Ridley College пропонує своїм студентам навчання за програмою International
Baccalaureate (IB, Міжнародний Бакалаврат). Програма розрахована на 2 роки (11 і 12 класи). Студент обирає 6 предметів, 3 з яких він вивчає на підвищеному рівні. До кінця програми кожен студент бакалаврату повинен написати «розгорнуте есе» (Extended Essay) обсягом мінімум 4000 слів.

Після проходження програми школяр отримує не тільки диплом про закінчення середньої школи провінції Онтаріо, а й міжнародний IB Diploma, який визнається університетами по всьому світу. Для іноземних студентів школа пропонує програму вивчення англійської мови як іноземної (ESL - English as a Secondary Language).

Програма зазвичай триває 1 рік. Заняття проходять в групах 5-10 осіб, які формуються в залежності від рівня володіння іноземною мовою. Крім величезної кількості навчальних курсів з музики, драми і образотворчого мистецтва, студентам пропонуються додаткові заняття в різних студіях, ансамблях, на театральній сцені і екскурсії по провінції Онтаріо.

Студенти грають в футбол, баскетбол, хокей на льоду і на траві, регбі, волейбол, теніс, займаються гімнастикою, плаванням, веслуванням. Для тих, хто не схильний до командних видів спорту, створено програму Sport for Life
(спорт на все життя).

Вона включає: вітрильний спорт, фехтування, керлінг, бадмінтон і бойові мистецтва. Кампус школи розташовується на території в 100 акрів. Крім навчальних будівель тут знаходяться резиденції для проживання студентів, які названі на честь видатних випускників школи, численні майданчики для занять різними видами спорту, басейн, тенісний корт і футбольне поле, а також каплиця і медичний центр.
Предмети Advanced Placement
Iсторія
Математика
Біологія
Хімія
Фізика
Англійська мова
Iноземні мови
Ггеографія
Економіка
Музика
Мистецтво
Дизайн
Випускники Ridley College успішно вступають до університетів Канади,
США та інших країн світу, в тому числі
42 університету в Канаді
55 університетів США
36 університетів світу
2 Ridley Rd, St. Catharines, ON L2R 7C3, Canada
Phone: +1 905-684-1889

http://www.ridleycollege.com