INTERNATIONAL CULTURAL and EDUCATIONAL AGENCY
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення найкращого досвіду на сайті.
Добре, не показувати знову
Close
Richmond School District
МІЖНАРОДНА ДЕРЖАВНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА
Державні школи в Канаді надають освіту високого рівня. Шкільний район Річмонд, який також відомий як шкільний округ № 38 — відмінне тому підтвердження. Це один з шкільних районів в провінції Британської Колумбії, в Канаді. Район був заснований урядом Британської Колумбії в 1906 році. Він знаходиться в Річмонді, місті неподалік від Ванкувера.

У Річмонді також знаходиться міжнародний аеропорт Ванкувера. Великі університети, такі як Університет Британської Колумбії, який, до слова, визнаний тридцятим найкращим університетом світу і університет імені Саймона Фразера знаходяться неподалік.

Шкільний округ Річмонда — п'ятий за величиною, який складається з 10-ти загальноосвітніх шкіл, 37ми початкових шкіл, в яких навчається майже 23.000 студентів (12.500 — студенти початкових шкіл, 10.500 — загальноосвітніх), плюс приблизно 600 іноземних студентів. Викладацький склад включає в себе 1500 викладачів, і ще 700 співробітників. Річний бюджет округу становить 160,000,000 канадських доларів.
Як і у всіх інших шкільних районах Британської Колумбії, викладачі повинні володіти належними знаннями для роботи в Річмонді.
Від них вимагається мінімум університетський диплом, або незакінчений диплом додатково з сертифікатом, в якому вказаний як мінімум рік практики. У більшості викладачів також є ступінь магістра викладання. Державні школи зазвичай добре фінансуються завдяки урядовим грантам.

Всі школи в Річмонді мають сучасне обладнання та оснащені новітніми комп'ютерами. Всі класи наповнені навчальними матеріалами та шкільним приладдям. Загальноосвітні школи в Річмонді пропонують повноцінні шкільні програми з ухилом на різні пеціальності, для школярів 8 — 12 класів (з 13 до 19 років).

Учням в Річмонді надані всі можливості для розвитку їх інтелектуальних, здібностей, які будуть необхідні для кар'єрного зростання в майбутньому. Школа підтримує студентів у всіх починаннях і профілює навчання в сфері науки, образотворчого мистецтва, техніки, спорту.

Школа використовує новітні технології і підтримує студентів в навчанні. Також школа пропонує інтенсивний курс англійської мови для тих студентів, яким ця мова не є рідною. Показники оцінок у студентів округу Річмонд — найвищі в Британській Колумбії.

На додаток до всього, більшість учнів школи вступає до найпрестижніших університетів світу. Випускники школи Річмонд продовжують демонструвати свої академічні досягнення і отримують гранти, незважаючи на їх невелику кількість.
Програми для іноземних студентів
Старша школа
Підготовка до навчання в університеті
Спеціалізовані курси з образотворчого мистецтва
Спеціалізовані курси в сфері торгівлі
Короткострокові програми, програми на 1 семестр
Програма академічного року навчання
Міжнародний бакалаврат
Літній табір з вивчення англійської мови
Зимовий табір з вивчення англійської мови
7811 Granville Ave, Richmond, BC V6Y 3E3, Canada
Phone: +1 604-668-6000

http://www.sd38.bc.ca/