INTERNATIONAL CULTURAL and EDUCATIONAL AGENCY
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення найкращого досвіду на сайті.
Добре, не показувати знову
Close
St. Lawrence College
Brockville, Cornwall and Kingston, Ontario
Кампус в місті Броквілл
Броквілл — це місто, яке по праву вважається одним з найстаріших і найкрасивіших поселень Канади. Він є східними воротами, які відкривають доступ до природної пам'ятки під назвою «Тисяча островів».

З горбистої частини міста відкривається прекрасний вид на набережну і її околиці. У діловій частині міста можна знайти безліч промислових підприємств, бізнес центрів, офісних будівель. Школа SLC в Броквілл пропонує сприятливі і комфортні умови навчання для студентів з усього світу.

Кампус оснащений просторними класами, технологічними лабораторіями, спортивним залом, де студентам пропонується безліч різноманітних спортивних секцій. Студентам доступний безкоштовний доступ до Wi-Fi, студентські кафе, кімнати відпочинку. Розташування кампусу в центрі міста Броквілл дозволяє менш ніж за 2 години від школи дістатися до Оттави — столиці Канади.
Кампус в місті Корнуолл
Корнуолл є невелике затишне містечко, з 40 парками, алеями, велосипедними і біговими доріжками. Кампус коледжу розташувався в зеленій окрузі на березі річки Святого Лаврентія.

Рукою подати звідси до основних розважальних закладів та кафе. Безліч видів активного відпочинку доступні студентам в Корнуоллі, від катання на лижах і ковзанах в зимовий період до занять дайвінгом і грою в теніс в літній період.

Всі робочі аудиторії коледжу SLC оснащені за останнім словом техніки. Всі студенти мають доступ до безкоштовного інтернету. Всього за пару годин від Корнуолла можна дістатися до Монреаля.
Кампус в місті Кінгстон
Кампус коледжу розташувався в розвиненому місті, на півдні провінції
Онтаріо, в місті Кінгстон. Студентське містечко є найбільшим кампусом, який також пропонує широкий вибір академічних і спеціалізованих програм
для студентів.

Обладнаний новими мультимедійними аудиторіями, лекційними залами, спортивними залами, коледж готовий задовольнити найбільш амбітні потреби студентів. Нарівні з таким програмами підготовки як Business Administration and Bachelor of Science in Nursing, студентам
пропонується вивчення Culinary Management, Autism and Behavioural Science,
English for Academic Purposes (ESL), and Fitness & Health Promotion programs.
St. Lawrence College оснащений сучасними лабораторіями, бібліотеками, спортивними залами і майданчиками.
St. Lawrence College (SLC) - канадський
коледж, який був заснований в 1967 році.
З огляду на відносно недовгу історію, коледж швидко завоював довіру серед студентів і став широко відомий в США і Канаді. SLC пропонує вивчення широкого спектру предметів, як
загальноосвітнього напрямку, так і зі спеціалізованим ухилом. Відмінною рисою цього навчального закладу є те, що студенти отримують якісні, спеціалізовані знання і досвід світового рівня, уникнувши метушні і занепокоєного навчання в мегаполісі.
Коледж, розташований в трьох кампусах (Кінгстон, Броквілл і Корнуол) на
берегах річки Святого Лаврентія і озера Онтаріо, оснащений сучасними
лабораторіями, бібліотеками, спортивними залами і майданчиками.
В кампусах коледжу є все, що потрібно студенту, щоб приємно і корисно проходити курс навчання так і проводити дозвілля. Тут розташовані бібліотеки, парковки, кафе, книжкові магазини, кампуси і навіть студентські асоціації. Кампуси університету мають обладнані майданчики для бадмінтону, баскетболу, волейболу, футболу і навіть софтболу (аналог бейсболу).
Що ж стосується майбутніх перспектив, то 87.9% випускників коледжу працевлаштовуються в перші 6 місяців після випуску, в той час як такий же рейтинг для провінції становить 83%.

Олена Ішутко
Address: 100 Portsmouth Ave, Kingston, ON K7L 5A6, Canada
Phone: +1 613-544-5400

https://www.stlawrencecollege.ca/