INTERNATIONAL CULTURAL and EDUCATIONAL AGENCY
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення найкращого досвіду на сайті.
Добре, не показувати знову
Close
ALGONQUIN COLLEGE
Оттава / Онтаріо
Algonquin College розташований в самому центрі Канади, в її серці - столиці Оттава.

Оттава поєднує в собі величезну кількість різних культур і є четвертим за величиною містом Канади з багатонаціональним населенням.

Головною галуззю промисловості є Інформаційні технології; існує понад 1800 приватних компаній, що працюють в області високих технологій, як в самій Оттаві, так і в передмістях.

Оттава пропонує високу якість життя за розумними цінами. Це місто з природною красою, оточений водою, і пропонує студентам чисте і безпечне довкілля.

У місті, повному культурних подій і всесвітньо відомих фестивалів, студенти можуть насолоджуватися театральними, танцювальними або музичними виставами в Національному Центрі Мистецтв. Неповторний за своєю красою Фестиваль Тюльпанів на початку травня. На фестивалі святкують красу весняної пори, він збирає великий потік туристів, що приїжджають помилуватися цвітінням тюльпанів і чудовими виставами, які проходять під час фестивалю. Святкування Дня Канади проходить 1 липня. Будучи державної столицею, Оттава широко відзначає це свято - з живими виставами і вуличними гуляннями. Липень є місяцем музичних фестивалів, який починається з міжнародного визнаного Фестивалю Блюзу і закінчується Джазовим Фестивалем і Фестивалем Камерної Музики.

В Оттаві існує безліч розважальних заходів для студентів: похід в один з безлічі національних музеїв або картинних галерей; прогулянка в парку Gatineau або спортивні розваги на відкритому повітрі, такі як спуск по річках на каяках або рафтинг; або ж велосипедна прогулянка по одній зі спеціальних велодоріжок, які є по всьому місту і вздовж річки Оттави.

Розташування: Оттава / Онтаріо.
Головний кампус розташований
в оттавському Перті і Пемброуці.
Ми пишаємось нашими студентами
Їхні звершення, то є наші досягнення.
14 000
Загальна кількість студентів
1000
Міжнародні студенти з більш ніж 100 країн світу
Сучасна архітектура приміщень корпусу зі стінами-вікнами створює відчуття простору.
У Algonquin College навчається понад 11000 студентів. Заняття проводять 500 висококваліфікованих викладачів і професорів. Коледж оснащений 300 класами і аудиторіями. У розпорядженні коледжу є 80 комп'ютерних лабораторій з 24-годинним безкоштовним доступом в Інтернет. Навчання проводиться в тісному контакті з промисловими компаніями і бізнес фірмами. Студентам надається унікальна можливість опанувати не тільки теоретичні знання, а й застосувати їх на практиці під час семестрів стажування.
Кінцевий термін подачі заяв:
6 -7 місяців до початку навчання
Розміщення студентів
Студентські резиденції в деяких кампусах;
Канцелярія університету допомагає студентам у пошуку житла
поза кампуса.
Переваги навчання у нас
Algonquin College завоював відмінну репутацію за нововведення в навчальному плані і використання передових технологій в класі. Algonquin пропонує понад 140 академічних програм в наступних областях: передові технології, бізнес, медіа / дизайн, медицина і здоров'я, готельний бізнес і туризм, громадські науки, а також охорона громадського порядку. Algonquin College пропонує 4-х річні бакалаврські програми, програми з отриманням диплома просунутого рівня і постдипломні сертифікати поряд з курсами англійської мови. Багато дипломних програми допускають продовження навчання з перекладом в університети Канади і по всьому світу.

Co-op навчання є невід'ємною частиною багатьох програм і надає студентам можливість працювати за своєю спеціальністю в компаніях-партнерах коледжу. Партнерство коледжу з промисловими компаніями надає студентам можливість отримати навички та знання, необхідні на сьогоднішній день для роботи, і дає можливість випускникам знайти роботу в Канаді і за кордоном.

Міжнародний Центр Освіти забезпечує як особисту, так і академічну підтримку більш ніж 900 іноземним студентам з 70 країн. Для студентів Algonquin на території кампуса є: три студентські гуртожитки, цілодобово працюють комп'ютерні лабораторії, спортивний зал, фітнес-центр, безліч студентських клубів і спортивних секцій.

Вартість навчання
Загальна вартість навчання та додаткові кошти, які необхідні будуть студенту

11 000 CAD

Вартість
навчання
близько
10 000 CAD

Додаткові витрати
на життя
від
900 CAD

Орієнтовна вартість підручників
і навчальних матеріалів
Algonquin College завоював відмінну репутацію за нововведення в навчальному плані і використання передових технологій в класі.
Завітайте на наш сайт:
www.algonquincollege.com
Algonquin College
Ласкаво просимо до навчання!
Ottawa
1385 Woodroffe Avenue
Ottawa, Ontario K2G 1V8

Phone: +1 613-727-4723
Pembroke
1 College Way
Pembroke, Ontario K8A 0C8

Phone: +1 613-735-4700
Perth
7 Craig Street
Perth, Ontario K7H 1X7

Phone: +1 613-267-2859
Соціальні події нашого закладу
Долучайтеся та ставайте частиною нашого активного життя