INTERNATIONAL CULTURAL and EDUCATIONAL AGENCY
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення найкращого досвіду на сайті.
Добре, не показувати знову
Close
НА БАЗІ ГОТЕЛЮ «ЧЕРТУР»
Мовний дитячий табір

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ: 7-17 РОКІВ
Залиште Ваші контакти
Ми повідомимо Вам ціну заїзду в табір
Подаруйте дитині круті емоції і навички
Отже, що саме отримує дитина?
Програма вивчення англійської мови
50 уроків англійської з професійними викладачами.
Уроки проходять в ігровій формі та інколи за межами навчальної аудиторії, бо наша місія – це вільне спілкування англійською української молоді!
Перегляд фільмів англійською мовою.
В нашому таборі представлені останні новинки світового кінематографу. Після перегляду фільм обов'язково обговорюється англійською, виявляється основна тематика, важливі питання сучасності та уроки, які ми отримуємо від перегляду.
Різноманітні творчі завдання, конкурси та ігри
які проводяться також мовою, яку діти вивчають.


Насичена анімаційно-розважальна програма.
Фестиваль Холі
Традиційне індійське свято з українським колоритом! Як показує практика, яскраві фарби Холі – додають «барвистого» настрою кожному учаснику.
Майстер-клас по Tie dye
Техніка Tie dye – це чудовий спосіб самовираження, тому що діти своїми руками створюватимуть унікальні малюнки на футболках. А головне, що цей яскравий вибух творчості залишиться кожному на пам'ять.
Вечірня конкурсна програма
Вечорами у дітей буде можливість проявити свої таланти та відкрити нові, прийняти участь у різноманітних конкурсах та квестах, повеселитися на дискотеці та прийняти участь у танцювальному марафоні.
Спортивні змагання з футболу, волейболу, піонерболу
Естафети та «веселі старти»
Китайський футбол та багато інших
Екскурсійно-пізнавальна програма
Катання на конях
Ні для кого не секрет, що катання на конях – це не тільки цікаве, але й корисне заняття, завдяки якому корегується постава та в цілому покращується стан опорно-рухового апарату. А якщо катання проходить у зеленій середі, оточеній горами та хвойним лісом, то покращиться не тільки фізична складова здоров'я, а й моральна!
Екскурсія до Львова
Ми розуміємо як важливо знайомити дітей з культурою та історією рідної країни і тому пропонуємо їм зануритися в потік цікавинок та фактів про становлення нашої держави та окремих міст, таких як історичний Львів. Діти відвідають різноманітні пам'ятки культури та прогуляються містом.
Проживання
Діти розміщуються у комфортабельних номерах по 3−4 особи. Номери оснащенні новими меблями та окремою ванною кімнатою. Також в номерах є фен, телевізор із супутниковим телебаченням, стіл, стільці, шафа, постільна білизна та рушники. Вільне Wi Fi підключення на всій території еко-курорту.
Харчування
Харчування 5-разове. У меню ресторану кожного дня є м'ясо, свіжі овочі та фрукти, перші страви на обід та в цілому різноманіття смачних та поживних страв. Питна вода у необмеженій кількості завдяки мінеральному джерелу, яке знаходиться на території курорту.
Медичне обслуговування
На території еко-курорту працює медсестра, яка надає кваліфіковану медичну допомогу. Всі необхідні медикаменти надаються дітям по необхідності на території еко-курорту.
Літо – це маленьке життя!
Літній відпочинок для Ваших дітей
І ми розуміємо як важливо, щоб воно було незабутнім та водночас корисним! Саме тому пропонуємо Вашим дітям мовний табір ICEA Summer camp на базі готелю «Чертур» (Львівська обл., Турківський р-н, с. Явора), у якому успішно поєднане вивчення англійської мови з активним відпочинком та насиченою екскурсійною програмою.


  • Готель розташований в затишному куточку курорту Розлуч, на території села Явора Турківського району Львівської області.
  • Відпочиваючих приваблює барвиста природа цих місць, чисте повітря і мінеральні джерела типу "Нафтуся".
Вартість програми включає
Трансфер організовується за додаткову оплату з міст: Черкаси, Київ, Львів.
Дати заїздів
1 зміна 16.06.2019 - 28.06.2019
2 зміна 29.06.2019 - 11.07.2019
  • Проживання
  • 5-разове харчування
  • 48 уроків англійської
  • Навчальні матеріали
  • Екскурсії
  • Майстер-класи
  • Повна програма табору
Дізнатися вартість заїзду
Дізнатися ціну табору
 
Партнерська програма
Введіть номер договору, щоб отримати партнерську знижку
Агентство ICEA вже більше 10 років організовує освітні табори на території України, Польщі та Канади.
Архiв
Мовний табір ICEA це захоплюючі канікули для Вашої дитини. Крім відпочинку і прийняття лікувальних процедур, ми пропонуємо захоплюючу програму тематичних заходів. Тут діти зможуть не тільки поліпшити свої знання англійської мови, але й знайти нових друзів, зміцнити здоров'я і стати учасниками цікавих мовних ігор та творчих проектів.

2019
до 2018
Інші дитячі табори